Ekibimiz

Hayata bakış açımızı simgeleyen değerlerimiz var. Bayrağı emanet alırken öğrendiğimiz, zamanı gelince güvenle teslim edeceğimiz kutsal bir hazine… Yıllardır sözümüze hissettiğiniz o tarifsiz güven; sayısız imzadan daha önemli. İşimize duyduğumuz saygı ve özen ise tüm işlerimizin ortak şahidi. Gönül rahatlığıyla detaylara inebilirsiniz, orada da tanıdık yüzler göreceğinize eminiz. Planın bir parçası olmak güzel ancak biz onu yaşamayı tercih ediyoruz.

KUTSAL SEZER

Zaman hepimiz için değerli… Zamanı eşsiz bir gösteriye çevirmek ise işimizin önemli bir parçası. Tıpkı futbolcular gibi. Güçlü bir takımın sır gibi gözükse de basit özellikleri vardır: Akıllı strateji, iyi kondisyon ve tutkulu oyuncular… Heyecanımız ve tecrübemiz ise cabası. Adımlarımız sahanın dört bir yanını süslerken, zaman da şansını bizden yana kullanır.

AHMET ÖZCAN

Acil kodlu mesajları anlamak için önce işin heyecanını yaşamak gerekir. Sonrası zaten kurum kültürümüzü besleyen, keyif aldığımız bir ritüel. Markalar refleksleri ile hayatta kalır. Bizim için ani gelişen her olay ise reflekslerimizi sergileyebileceğimiz küçük bir sahne. İşiniz ile ilgili kendinizden eminseniz; “Acil” kelimesi telaştan öte anlam kazanır. Üstelik bazen ufak bir dokunuş, tüm beklentinize renkli bir mükafat olur.

GÜL ÇELİKEL

Boyundan büyük işler yapmayı küçük yaşlarda öğrenen bir ekibiz. O nedenle baktığınız her yerde olmak, sihirbazlık dışında tanımlanması zor bir davranış olur. Tüm alametifarikası bir adım ötesini düşünmek olan işimizde; bazen sadece sakin kalmak bile tüm sorunları çözer. Bunu en iyi gözleri ile konuşanlar bilir.

ONUR EREN

“Yol öğretir.” mottosundan ilhamla, yeni yollar keşfetmeye devam ediyoruz. Nefeslendiğimiz her köşe başında, ardımızda bıraktığımız o gurur dolu tablonun hatıraları ile büyüyoruz. Yol arkadaşlarımız, aklımızın en özel köşesinde hayallerimizi selamlıyor. Yeni yolculuklarda, iz bırakacağımız yol arkadaşımız siz olursunuz belki de. Kim bilir?

YAĞMUR ÖNAL

Hayat gibi işimiz de engellerle dolu… Doğru zamanda doğru yerde olmak çoğu zaman hayat kurtarır. Gözden kaçan bir detayda, ani gelişen bir olayda ya da hayal sınırlarını zorlayan bir ihtiyacınızda sizden birileri var. Gölge olmak kimileri için zor olabilir ancak bizim için yanınızda olmak paha biçilemez. İmdat butonu kadar yakınız, ihtiyaç halinde lütfen camı kırınız.

BİROL TUNÇ